Zabawki, które zachwycą dziecko i rodziców

Zabawki, które zachwycą dziecko i rodziców

Zabawki, które zachwycą dziecko i rodziców

Producenci zabawek wciąż prześcigają się w propozycjach zabawek dla dzieci – nawet, jeśli wydaje nam się, że nic ciekawszego nie da się już stworzyć, kolejne sezony przynoszą coraz bardziej zmyślne gadżety, które potrafią oczarować nie tylko najmłodszych, lecz także rodziców. Nie zadziwia już siusiająca i płacząca lalka czy multifunkcyjne pistolety… Dziś dzieci mogą korzystać z niesamowicie kreatywnych zabawek, wchodzić z nimi w różnorakie interakcje i do woli kształtować swoją wyobraźnię. Sprawdźmy, jakie niespodzianki obecnie czekają na nas w sklepach.

Prawdziwe gotowanie?!

Nic nie cieszy tak bardzo jak możliwość zabawy połączonej z korzystaniem z prawdziwych produktów spożywczych! Doskonale widzą o tym twórcy zestawu Fabryka Czekolady z firmy Somby, których propozycje to połączenie dwóch przyjemności: dobrej zabawy w gotowanie oraz smakowania czekoladowych słodkości. Akcesoria umożliwiają tworzenie z roztopionej czekolady cukierków w różnych kształtach, lizaków i czekoladek w kształcie monet. Ciekawe foremki, kolorowe i smakowite posypki, patyczki, szpryce, wygodne miseczki i dozowniki tworzą świetnie skomponowany zestaw, a wszystko to umieszczone jest na wygodnej i kolorowej konsoli. Dzięki temu powstają niezwykle wyjątkowe słodycze. Przygotowywać je można wspólnie z rodzeństwem lub rodzicami. Zabawa z kuchnią dla dzieci stanowi bardzo przyjemną formę spędzania wspólnego czasu.

Interaktywne zwierzątko w… jajku

Każdy maluch lubi niespodzianki, ale ta proponowana przez Spin Master zaskoczy dzieci jak żadna inna. W środku dużego jaja znajduje się jedno z interaktywnych zwierzątek Hatchimals, a jego szczegółowy wygląd pozostaje tajemnicą do momentu wyklucia się ze skorupy. Jednakże nie wyjdzie ono samo na świat – jajkiem należy się czule opiekować, dotykać je i głaskać; słychać bicie jego serca, a znajdujący się wewnątrz pupil udziela odpowiedzi na pytania.  Gdy oczy zwierzątka zaczną się świecić, jest to znak, że zaraz pęknie skorupa i ujawni się ono opiekunowi. Jednak to dopiero początek zabawy, bowiem zwierzątko należy wychowywać tak, aby osiągnęło kolejne etapy: od noworodka, poprzez niemowlę aż po dziecko. Można uczyć je chodzić, śpiewać, tańczyć i bawić się z nim. Każda osiągana kolejna faza sygnalizowana jest śpiewanym przez pluszaka „Sto lat”.

Pluszak-przyjaciel

Yoyo Panda to pluszak inny niż wszystkie – prawdziwy przyjaciel, który reaguje na zachowanie swojego opiekuna. Dziecko może karmić misia bambusowym listkiem, poić z buteleczki, usypiać i słuchać jak smacznie śpi – Panda zamyka oczy i chrapie. Pluszak ma łaskotki na brzuszku i głośno śmieje się, gdy się go łaskocze, czasem kicha, a także daje buziaczka. Gdy nie znajduje zainteresowania u opiekuna, sam wydaje odgłosy zachęcające do zabawy. Oprócz tego jest mięciutki, ma śliczne oczy i jak każdy miś uwielbia przytulanie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?