Baseny i pływalnie w miejscowości Warszawa


Brak wpisów

Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

Google Map niezaładowana

Niestety, nie można załadować Google Maps API.


  • image-510

  Basen Szczęśliwice

  • image-501

  Park Wodny Moczydło

  • image-446

  Baseny Wał Miedzeszyński 407

  • image-441

  Pływalnia OSiR Żoliborz

  • image-435

  Pływalnia OSiR Ursus Skalar

  • image-431

  Pływalnia ANIN OSiR Wawer

  • image-424

  Centrum Sportowe Wesolandia

  • image-420

  Wodny Park WarszawiankaBaseny i pływalnie dla dzieci w Warszawie

Szukasz interesującego miejsca, gdzie można oderwać się od codzienności lub po prostu spędzić miło czas? W stolicy na pewno jest ich bardzo wiele, jednak dlaczego nie spędzić czasu aktywnie i wybrać baseny w Warszawie. Nie trzeba przypominać jak dobre dla zdrowia i kondycji jest pływanie.

Pomocny może okazać się ranking basenów Warszawa, gdzie na podstawie wybranych parametrów i lokalizacji wyszukać można obiekt najbardziej pasujący do naszych oczekiwań. Ważne są także opinie innych klientów pod względem jakości, czystości, a także dodatkowych atrakcji. W przypadku pływalni krytych bardzo ważna jest kwestia higieny i czystości, codziennie z obiektu korzysta bardzo wiele osób.

Istotne jest czy pływalnia posiada odpowiedni standard, by pobyt był komfortowy i bezpieczny. Nie zawsze najtańszy basen w Warszawie będzie się znacząco różnił od dużych parków wodnych.

Baseny i pływalnie dla dzieci w Warszawie

baseny i pływalnie dla dzieci w Warszawie

Na jaki basen w Warszawie się wybrać?

Ceny za korzystanie z basenów w Warszawie wahają się od kilku do kilkunastu złotych za godzinę, liczony od momentu przejścia przez bramkę do przebieralni, do momentu ponownego jej przekroczenia przy wyjściu. Statystycznie najwięcej osób korzysta w godzinach popołudniowych oraz w weekendy, dlatego też warto wziąć to pod uwagę planując długość i czas pobytu.

Dla osób zapracowanych lub pracujących w trybie zmianowym wcale nie oznacza to konieczności rezygnacji z pływania. Znaleźć można obiekty jak basen 24 Warszawa czynny całodobowo. Miłośników nocnego korzystania z basenów w Warszawie nie brakuje. W późnych godzinach ilość pływających jest znacznie mniejsza, więc komfort pływania w prawie pustym basenie w ciszy i spokoju to dodatkowy atut.

basen olimpijski warszawa

basen olimpijski Warszawa

Najlepsze baseny w Warszawie

Dla rodzin z dziećmi istotne jest by obiekt wyposażony był w brodzik dla dzieci o głębokości poniżej 0,5 m. Nie wszystkie pływalnie posiadają udogodnienia dla najmłodszych, stąd też warto sprawdzić na stronie internetowej co dokładnie jest w ofercie. Wspólna zabawa w wodzie to doskonały pomysł na spędzenie czasu razem basen ze zjeżdżalnią w Warszawie to miejsce, które dzieci na pewno polubią. Zjeżdżalnie to obecnie praktycznie stała atrakcja większości pływalni. Mniejsze, większe, zewnętrzne lub pontonowe możliwości jest bardzo wiele. Na każdej hali basenowej obecny powinien być ratownik, jednak warto dbać o bezpieczeństwo podczas wodnych zabaw i nie pozostawiać dzieci bez opieki i nadzoru. Wiele obiektów oferuje dodatkowe zniżki przy zakupie biletu rodzinnego.

Wśród atrakcji jakie oferują często pływalnie są także sauny, masaże,  zabiegi odnowy biologicznej czy też grupowe zajęcia wodnego aerobiku. Każdy z pewnością może znaleźć coś interesującego dla siebie.  Dla sportowców czy osób profesjonalnie pływających wybór obiektu jest bardzo istotny i wymagania są znaczenie większe niż w przypadku zwykłej rekreacji. Warto wtedy wybrać obiekt wyposażony w profesjonalny basen 50 m Warszawa, który umożliwia treningi oraz często także kurs nauki pływania pod okiem instruktora. Przy codziennych i regularnych wizytach najlepszą opcją jest posiadanie okresowego karnetu, dzięki czemu cena za indywidualną wizytę jest znacznie niższa.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?