Park rozrywki Energylandia – zniżki dla jubilatów i rodzin

Park rozrywki Energylandia - zniżki dla jubilatów i rodzin

Park rozrywki Energylandia ma do zaoferowania liczne zniżki dla dzieci oraz jubilatów obchodzących urodziny. Kobiety w ciąży wchodzą za 59 zł. W tym miejscu można zorganizować wycieczkę szkolną lub even firmowy.

Cennik indywidualny w Energylandii

Do 29 października 2017 roku obowiązuje nowy cennik za wstęp do Energylandii. Normalny bilet kosztuje 109 zł. Dzieci do 3. roku życia wchodzą za jedyne 1 zł. Bilet dla podopiecznych, którzy są niżsi niż 140 cm kosztuje 59 zł. Dla kobiet w ciąży (za okazaniem karty ciąży) wstęp również wynosi 59 zł. Jeśli chce się wykupić bilet całoroczny, to kosztuje on 329 zł. Młoda para, która chce zrobić sobie sesję zdjęciową w parku, płaci tylko złotówkę. Warto zwracać uwagę także na liczne promocje, jakie regularnie będzie organizować Energylandia. Bilet rodzinny jest niedostępny w tej ofercie.

Promocje w Energylandii

Każde dziecko do 18. roku życia, które planuje spędzić swoje urodziny w Energylandii, tego dnia wchodzi za 1 zł! Promocja dotyczy też 18. urodzin. Dzieci i nastolatkowie muszą pokazać dowód, który potwierdzi ich datę urodzin. Wystarczy tylko zostawić ksero dokumentu w kasie – na tej podstawie wydaje się specjalny bilet urodzinowy. Ciekawa promocja w Energylandii to Dzień Szaleństwa Za Szkolne Świadectwa. Na koniec roku szkolnego warto udać się do parku rozrywki, gdzie również za złotówkę można odebrać bilet upoważniający do wstępu na wszystkie atrakcje. W obecnym roku promocja ta odbyła się 26 czerwca, jednak warto przygotować się na podobną zniżkę w przyszłym roku.

Wycieczki szkolne i eventy firmowe

Do Energylandii organizowane są też wycieczki szkolne. Grupa jest liczona od 15 osób wzwyż. Bilet zawiera wszystkie atrakcje w parku, czyli urządzenia rozrywkowe i udziały w widowiskach i pokazach. Cennik wycieczek:

  • Przedszkolaki: pn. – pt.: 29 zł/os, weekend: 39zł./os.;
  • Szkoły podstawowe: pn. – pt.: 49 zł/os, weekend: 59zł./os.;
  • Szkoły gimnazjalne: pn. – pt.: 59 zł/os, weekend: 69zł./os.;
  • Szkoły ponadgimnazjalne i studenci: pn. – pt.: 89 zł/os, weekend: 99zł./os.;.

W Energylandii organizowane są też eventy firmowe. Za cenę biletu uczestnicy otrzymują dostęp do wszystkich atrakcji, jednak strefa gastronomiczna płatna jest oddzielnie. Cennik dla firm:

  • od 15 do 100 osób – bilet normalny: 99 zł, bilet do 18 lat: 49 zł;
  • od 101 do 500 osób – bilet normalny: 94 zł, bilet do 18 lat: 45,99 zł;
  • powyżej 500 osób – bilet normalny: 89 zł, bilet do 18 lat: 44 zł.

Energylandia – pomysł na prezent dla miłośnika mocnych wrażeń

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?