Szukasz miejsca na urodziny dla dzieci? Wybierz salę zabaw!

Szukasz miejsca na urodziny dla dzieci? Wybierz salę zabaw!

Urodziny dziecka poza domem to nie tylko wygoda, ale również obietnica niezapomnianej zabawy w gronie najbliższych!

Dzisiaj coraz więcej rodziców urządza urodziny dla dzieci poza domem. Czasy, gdy kinderbal we własnych czterech ścianach był jedyną opcją, już dawno minęły, a wraz z nimi obowiązek sprzątania, gotowania i zabawiania gości.

Imprezy dla dzieci mogą być dzisiaj zorganizowane w wielu miejscach, aby zapewnić maluchowi doskonałą zabawę i wspaniałe wspomnienia. Do dyspozycji są także sale zabaw dla dzieci, gdzie na najmłodszych czeka mnóstwo rozrywek!

Dlaczego warto organizować imprezy dla dzieci poza domem?

Urodziny dla dzieci odbywające się poza domem to przede wszystkim komfort dla rodziców. Chyba każdy, kto kiedykolwiek organizował takie przyjęcie w swoim domu, zdaje sobie sprawę z tego, że wymaga ono sporo czasu i pracy. Poza tym dzieci, jak to dzieci, hałasują, brudzą, a nawet mogą zniszczyć ulubiony wazon.

Jednak imprezy dla dzieci poza domem to nie tylko większa wygoda, ale również wiele innych korzyści. Dla dziecka może być to niemała niespodzianka – przyjęcie urodzinowe może odbyć się wtedy w nowoczesnej sali zabaw, która może być także związana z zainteresowaniami malucha. Takie urodziny mogą być wspaniałym upominkiem samym w sobie!

Wielu rodzicom wydaje się jednak, że takie urodziny dla dzieci są jednak związane z bardzo wysokimi wydatkami. W rzeczywistości jednak koszty wcale nie są tak duże!

Ceny rozpoczynają się najczęściej od około 50 złotych za jedną osobę, dlatego też w przypadku zaproszenia 10 gości należy liczyć się z wydatkiem na poziomie 500 złotych za przyjęcie.

Co obejmuje cena za urodziny dla dzieci na sali zabaw?

Sale zabaw to obecnie najbardziej popularne miejsca do organizacji dziecięcych urodzin. To właśnie tam na najmłodszych czeka mnóstwo wspaniałych zabaw, także pod okiem animatora, który zadba o to, aby nikt się nie nudził!

Urodziny dla dziecka najczęściej odbywają się wtedy w osobnej salce, gdzie na maluchów czekają stoły i krzesła. Można tam odśpiewać solenizantowi „Sto lat”, złożyć mu życzenia, przekazać prezenty, a także coś przekąsić. W ramach ceny dzieci otrzymują także wstęp do sali zabaw, gdzie mogą spędzić wyznaczoną ilość czasu – najczęściej 1-2 godziny.

Sale zabaw organizujące takie imprezy dla dzieci w Warszawie oraz w innych miastach najczęściej proponują wtedy specjalne pakiety urodzinowe, które różnią się pomiędzy sobą kosztami oraz zawartością.

Cena w pakietach obejmuje zatem:

  • wynajęcie salki urodzinowej na wyłączność
  • wstęp do sali zabaw na określony czas
  • pomoc opiekuna urodzin albo animatora
  • poczęstunek i napoje dla gości w wybranym zakresie
  • dekoracja sali i kolorowa zastawa stołowa
  • drobny upominek dla solenizanta

Dodatkowo, urodziny dla dzieci mogą być również wzbogacone o innego rodzaju usługi, które dostępne są w ofercie sali zabaw. Za opłatą można zamówić tort urodzinowy, można wybrać konkretny motyw animacji, zamówić malowanie buzi, skręcanie balonów, tatuaże sztuczne czy też iluzjonistę. Sala może także wynająć stroje dla dzieci do wykonania sesji fotograficznej.

Więcej informacji dotyczących oferty urodzinowej w salach zabaw dla dzieci, a także koszty związane z wyprawieniem przyjęć można znaleźć na stronach internetowych.

Airo Space Kids – udane imprezy dla dzieci w Warszawie!

Chcesz urządzić niezapomniane urodziny dla dzieci w Warszawie? Skorzystaj z oferty sali zabaw Airo Space Kids, gdzie na najmłodszych czeka mnóstwo dobrej zabawy!

Airo Space Kids to doskonałe miejsce na imprezy dla dzieci w Warszawie. To nowoczesna sala zabaw z motywem kosmicznym, która posiada także kilka tematycznych salek do organizacji przyjęć dla najmłodszych. Ceny organizacji przyjęć dla najmłodszych w tym właśnie miejscu rozpoczynają się już od 50 złotych za osobę w podstawowym pakiecie. Dostępna jest również szeroka gama usług dodatkowych.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?