Wakacyjny kurs języka angielskiego – czy warto?

Wakacyjny kurs języka angielskiego – czy warto?

Okres wakacyjny to idealny czas na nadrobienia zaległości czytelniczych czy naukowych. W tym czasie wiele szkółek i centrum edukacyjnych organizuje przeróżne kursy. Skorzystać możemy na przykład z kursów językowych. Jakie są zalety takiej nauki i czym sugerować się podczas wyboru szkoły?

Zazwyczaj kursy oparte są na nauce języka w mowie i w piśmie, choć główny nacisk kładzie się na swobodne posługiwanie się językiem i komunikatywność. Jedną ze szkół językowych, która oferuje takie kursy jest lincoln.edu.pl. Tam kursy przygotowywane są z myślą o tych, którzy pragną nie tylko pogłębić swoją wiedzę językową i poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne, ale także pragną oswoić się z językiem i pozwolić swobodnie się nim posługiwać. Dlatego też schemat zajęć polega głównie na praktyce. Najważniejsze są ćwiczenia i praca w grupie, które pozwolą otworzyć się i nauczyć przelewania swoich myśli na słowa. Taki kurs z pewnością pomoże każdemu pozbyć się bariery językowej, usystematyzować gramatykę i wzbogacić swój zasób słownictwa. Rozmowy z prowadzącym, a także między kursantami pomogą udoskonalić płynność wypowiedzi.

Kursy dostosowane są do poziomu zaawansowania kursantów, a całość składa się z 36 lekcji po 45 minut. Na taki kurs zapisać może się każdy, gdyż do wyboru są dwa rodzaje spotkań – poranne oraz popołudniowe. Swobodnie więc będzie można dostosować swój codzienny grafik do sesji kursu. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie termin. Początkowo na kursie prowadzący skupia się na odświeżeniu języka i nadrobieniu ewentualnych zaległości, więc nie ma potrzeby stresu ani rozmyślania nad tym czy nadążymy za resztą. Wykwalifikowana kadra z wykształceniem filologicznym z chęcią pomoże każdemu przełamać pierwsze lody. Materiały wzbogacone są materiałami audio i wideo, a lekcje przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze.

Nadrobienia zaległości to świetny pomysł na wykorzystaniu nadmiaru czasu w okresie wakacyjnym, warto zatem poszukać szkół językowych w swojej okolicy!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?