• zlobek-domek-bambam
 • zlobek-domek-bambam2

Miejsce Kategoria:Żłobki

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Naszą placówkę opiekuńczo-wychowawczą znajdą Państwo w Warszawie na Bielanach. Już od 5 lat zapewniamy Państwa pociechom najlepszą opiekę. Nasz doskonale położony i wyposażony Domek Bam Bam jest idealnym miejscem dla każdego dziecka w wieku od 5 miesięcy do 4 lat.

  Projektując nasz dom, braliśmy pod uwagę przede wszystkim potrzeby małych dzieci. To w trosce o najmłodszych wyposażyliśmy obiekt w liczne wygody, funkcjonalne sprzęty i miejsca przeznaczone do zabawy i nauki. Przez cały czas dzieci znajdują się pod opieką profesjonalnej kadry opiekuńczo-pedagogicznej. Naszym podopiecznym zapewniamy przestrzeń do zabawy, także na świeżym powietrzu, oraz ciekawe zajęcia, podczas których poznają otaczający je świat.

  W naszym żłobku kładziemy nacisk na rozwój talentu dzieci, dlatego organizujemy zajęcia muzyczne, plastyczne, podczas których dzieci malują, lepią oraz rysują, a także zajęcia z języka angielskiego.

  Dodatkowym atutem placówki jest doskonałe, dostosowane do wieku wyżywienie.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *