• kino-atlantic-warszawa
 • kino-atlantic-warszawa2
 • kino-atlantic-warszawa3

Miejsce Kategoria:Kina

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Kino Atlantic funkcjonuje nieprzerwanie od 1930 roku i stanowi obecnie jedno z najstarszych, ale jednocześnie najnowocześniejszych kin w rejonie. Można nas znaleźć w Warszawie, w województwie mazowieckim.

  Jesteśmy prężnie działającą i nowoczesną placówką. Wciąż dbamy o rozwój kina, modernizujemy maszyny, odnawiamy wnętrza, szkolimy personel. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowszych premier zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wyświetlamy filmy w formacie 3D, gwarantujemy kameralną atmosferę, a także świetną obsługę, która sprawi, że Twój pobyt w kinie będzie wyjątkowy i niezapomniany. Wyróżniamy się niezależnością – nie jesteśmy częścią żadnej sieci.

  Dysponujemy 4 salami kinowymi, z 792 komfortowymi miejscami. Filmy wyświetlane są przez 3 innowacyjne projektory cyfrowe, na 4 supernowoczesnych ekranach, z nagłośnieniem w systemach Dolby Digital Surround EX i SDDS, co gwarantuje znakomitą jakość dźwięku. W oczekiwaniu na seans można skorzystać z naszej kawiarni lub dwóch barków.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *