Gdzie na wakacje z dziećmi w Polsce?

gdzie z dziećmi na wakacje

Wakacje – każdy na nie czeka. Są czasem podróży, poznawania nowych miejsc i zdobywania o nich wiedzy. Wycieczka z dziećmi musi być zaplanowana, bogata w ciekawe miejsca, dostarczać im rozrywki. Wtedy wszyscy będą zadowoleni i wypoczęci. Gdzie wybrać się na wakacje z dziećmi w Polsce?

Dolina Charlotty

Wielki ośrodek w miejscowości Strzelinko zachwyca ilością atrakcji dla całych rodzin. Znajduje się tam hotel, dzięki czemu nie musimy być mobilni. To sprawia, że to miejsce jest świetne na wakacje z dziećmi. Posiada zoo z krainą bajek, podwodne zoo, safari, fokarium, przejażdżki konno. Można wypożyczyć kajaki oraz rowerki wodne. Do zabawy są dostępne dwie sale zabaw, sala gier i placów zabaw. Miejsce, by zjeść również tam znajdziemy. W tym ośrodku nie ma czasu na nudę.

Trójmiasto, czyli kilka miast w jednym.

Komunikacja w trójmieście powoduje, że bez problemu możemy przemieścić z Gdańska do Gdyni, a nawet Redy, gdzie jest popularny aquapark z rekinami i pierwszą obrotową zjeżdżalnią w Europie. Miasta położone nad morzem mają wiele możliwości, począwszy od kąpieli w morzu po zwiedzanie statku, jakim jest Dar Pomorza, czyli muzeum na statku. Przy nim znajduję się Akwarium Gdyńskie. Z dzieckiem można pójść do Centrum Nauki EXPERYMENT, gdzie może poznawać świat poprzez zabawę. W Sopocie znajdziemy popularne na całą Polskę molo, które zachwyca swoją długością. Na ulicy Bohaterów Monte Cassino znajdziemy Krzywy Domek, przy którym możesz zrobić sobie zdjęcie z dziećmi. Wakacje z dziećmi w Gdańsku są świetną okazją, by wypłynąć na rejs Motławą. Możecie udać się do ZOO w Oliwie, pójść do parku linowego, albo Jump City. Jeżeli chcecie zobaczyć Gdańsk z góry, a dzieci uwielbiają wspinaczkę, to punkt widokowy z wieży Ratusza was zaskoczy, tak samo, jak stary rynek.

Gdzie z dziećmi na wakacje

To są propozycje, gdzie z dziećmi można pojechać na wakacje tak, aby i dzieci były zadowolone i dorośli. W Polsce są takie miejsce, które zafundują nam świetne wakacje, bez marudzenia, a z samą radością. Dodatkowo możemy z nich wynieść nową wiedzę i pamiątki, które będą stale nam przypominać o tym pięknym czasie z dziećmi.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?