Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – także dla dzieci!

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – także dla dzieci!

Szukasz ciekawego pomysłu na wolny czas z dziećmi? Wybierzcie się na lot w tunelu aerodynamicznym – to będzie niezapomniana zabawa!

Loty w tunelach aerodynamicznych są w Polsce coraz bardziej popularne. To niesamowita okazja do zaznania uczucia spadania w przestworzach bez żadnych ograniczeń. Nie każdy jednak wie, że tunel aerodynamiczny może być również używany przez dzieci. Jeśli szukasz sposobu na niezapomniane rodzinne wyjście, lot w takim tunelu będzie strzałem w dziesiątkę.

Tunele aerodynamiczne – jak to działa?

Zwykle tunele aerodynamiczne kojarzone są z badaniami aerodynamiki obiektów, na przykład takich jak samochody czy samoloty. Jednak konstrukcja tego rodzaju ma też jeszcze jedno zastosowanie – doskonale imituje warunki podobne do przebywania w powietrzu.

Aby można było polatać jak w przestworzach, tunel aerodynamiczny ma konstrukcję pionową. Znajdują się w nim ogromne wentylatory, które potrafią rozpędzić strugi powietrza do prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę. To wystarczająco dużo, aby podnieść dorosłą osobę w górę.

Początkowo tunele aerodynamiczne używane były w trakcie szkoleń spadochronowych. Teraz jednak może korzystać z nich niemalże każdy, kto ma ochotę na dobrą zabawę – nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież. Najmłodszy uczestnik lotu w tunelu aerodynamicznym miał w Polsce 2 latka!

Czy to bezpieczne?

Loty w nowoczesnych tunelach aerodynamicznych są bardzo bezpieczne i nie musimy obawiać się o jakiekolwiek urazy – nawet jeśli w zabawie bierze udział dziecko.

Przed wejściem do tunelu uczestnik otrzymuje informacje o tym, jak należy się w nim zachowywać. Instruktor ćwiczy z nim również różne pozycje, które pomagają w utrzymaniu się w powietrzu. Lot odbywa się w kasku, goglach oraz w kombinezonie – cały czas pod opieką instruktora, który w razie problemów może od razu zaoferować swoją pomoc.

Warto przy tym zaznaczyć, że do lotu w tunelu aerodynamicznym nie ma wielu przeciwwskazań. Jeśli możemy uprawiać sporty, w takim przypadku możemy również polatać w aerotunelu. W trakcie lotu nie ma żadnych problemów z oddychaniem oraz nie ma ryzyka urazów!

Czas trwania jednego lotu to 1,5 minuty – tunele sprzedają je jako wielokrotność, dlatego możemy kupić 2, 4 czy 6 lotów trwających od 3 do nawet kilkunastu minut. Chociaż wielu osobom wydaje się, że to naprawdę krótki czas, to jednak jest on w zupełności wystarczający! Ponadto wtedy, gdy będziemy mieli niedosyt, zawsze możemy zarezerwować tunel aerodynamiczny dla siebie na jeszcze dłużej.

Lot w tunelu aerodynamicznym – doskonały dla całej rodziny!

W lotach w tunelu aerodynamicznym mogą brać udział zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Wobec tego wyjście do aerotunelu może być doskonałym wyborem na weekend lub na wolny dzień, aby spędzić miło czas z całą rodziną.

Jeśli chcemy skorzystać z takiej niecodziennej rozrywki w Warszawie, do dyspozycji jest tunel aerodynamiczny Flyspot – Profly, który znajduje się pod adresem Wspólna Droga 1, Mory. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju w Polsce! Ma średnicę aż 4,5 metra i pozwala również na loty grupowe – z takiej możliwości korzystają doświadczeni skoczkowie spadochronowi.

Ile będziemy musieli zapłacić za lot w tunelu aerodynamicznym? Ceny nie są bardzo wysokie! Za lot dla osoby poniżej 18. roku życia trwający 3 minuty zapłacimy jedynie 219 złotych. Lot trwający tyle samo dla osoby dorosłej to 249 złotych.

Możemy również zdecydować się na wykupienie całego pakietu lotów – to doskonały wybór dla całej rodziny. Przykładowo, za 8 lotów dla 2 osób będziemy musieli zapłacić 969 złotych. Warto też pamiętać, że tunel aerodynamiczny może kosztować nas jeszcze mniej, gdy trafimy na różne promocje i obniżki.

Rezerwacje na loty w tunelu aerodynamicznym Flyspot – Profly możemy wykonać już teraz na stronie internetowej: https://profly.pl/. Wystarczy wybrać rodzaj lotów oraz termin, w którym chcemy przeżyć tę niezwykłą przygodę! Możemy też wykupić vouchery upominkowe – to najlepszy wybór wtedy, gdy chcemy podarować komuś lot w aerotunelu w prezencie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?