Klub Studio, to nie tylko miejsce spotkań!

Klub Studio, to nie tylko miejsce spotkań!

Klub Studencki Studio, który należy do AGH  to nie tylko miejsce spotkań,  ale przede wszystkim miejsce koncertów. Muzycy tam występujący to bardzo często znane osobistości polskiej sceny muzycznej. Chcąc zdobyć bilety na ich występ warto skorzystać z bileterii internetowej, bo miejscówki rozchodzą się w zastraszającym tempie.

Rozbudowa Klubu Studio

Klub cieszył się takim zainteresowaniem, że kilka lat temu podjęto decyzję o jego rozbudowie.  W 2013 roku dokonano pierwszych zmian. Rok później oddano do użytku profesjonalne studio muzyczne. Służy ono studentom do prowadzenia licznych prac badawczych, a dla zawodowych muzyków stało się miejscem nagrywania wielu utworów. Wraz z decyzją o przeprowadzeniu remontu powstał projekt architektoniczny. W budynku powstały również miejsca noclegowe i restauracja. Na terenie klubu powstał również parking z ograniczoną liczbą miejsc. Budynek dostosowano także do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu każdy może skorzystać z oferty tego miejsca.

Wydarzenia muzyczne

Po dokonanych zmianach klub poszerzył swoją działalność. Ponieważ znajduje się na terenie miasteczka studenckiego to jego usytuowanie jest wręcz idealne do inicjowania różnego rodzaju wydarzeń, w tym tych muzycznych. Jeżeli jesteście z Krakowa lub planujecie pobyt w tym pięknym mieście, to koniecznie sprawdźcie aktualny repertuar Klubu Studio na https://ticketclub.pl/miejsca/klub-studio-krakow-2/ . Wybierzcie jedno z wielu interesujących wydarzeń i sami zobaczcie, jakie to cudowne miejsce. Dokonane zmiany w rozbudowie budynku i energia ludzi przebywających tam sprawiają, że ma się ochotę na więcej.

Klub Studio to miejsce napawające artystycznie. Każdy kto odwiedza Kraków powinien tam trafić. Wiele ciekawych wydarzeń nie tylko muzycznych i klimat sprawią, że będzie to jeden z najciekawszych momentów podczas zwiedzania miasta. Planując skorzystać z wydarzeń dostępnych w repertuarze warto zajrzeć na stronę bileterii internetowej, takiej jak Ticketclub gdzie w atrakcyjnej cenie można nabyć wejściówki na wszelkiego typu wydarzenia!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?