• zlobek-domek-bambam
 • zlobek-domek-bambam2

Place Category: Żłobki

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Naszą placówkę opiekuńczo-wychowawczą znajdą Państwo w Warszawie na Bielanach. Już od 5 lat zapewniamy Państwa pociechom najlepszą opiekę. Nasz doskonale położony i wyposażony Domek Bam Bam jest idealnym miejscem dla każdego dziecka w wieku od 5 miesięcy do 4 lat.

  Projektując nasz dom, braliśmy pod uwagę przede wszystkim potrzeby małych dzieci. To w trosce o najmłodszych wyposażyliśmy obiekt w liczne wygody, funkcjonalne sprzęty i miejsca przeznaczone do zabawy i nauki. Przez cały czas dzieci znajdują się pod opieką profesjonalnej kadry opiekuńczo-pedagogicznej. Naszym podopiecznym zapewniamy przestrzeń do zabawy, także na świeżym powietrzu, oraz ciekawe zajęcia, podczas których poznają otaczający je świat.

  W naszym żłobku kładziemy nacisk na rozwój talentu dzieci, dlatego organizujemy zajęcia muzyczne, plastyczne, podczas których dzieci malują, lepią oraz rysują, a także zajęcia z języka angielskiego.

  Dodatkowym atutem placówki jest doskonałe, dostosowane do wieku wyżywienie.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Leave a Review

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *