• dentysta-stomatolog-dentem
 • dentysta-stomatolog-dentem2
 • dentysta-stomatolog-dentem3

Place Category: Dentysta

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Prowadzona przez nas przychodnia stomatologiczna świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej stomatologii. Do korzystania z naszych usług zachęcamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Zachęcamy do dbania o piękny uśmiech.

  Znajdujemy się na warszawskim Bemowie.

  Oferujemy profesjonalne leczenie zachowawcze. Istotna dla nas jest również profilaktyka stomatologiczna. W przychodni udzielamy kompleksowych porad stomatologicznych.
  Zatrudniamy doskonale wyspecjalizowanych stomatologów (ortodontów, chirurgów, protetyków), którzy każdego z Pacjentów traktują w sposób indywidualny. Zadbamy o Twój zdrowy uśmiech w pełnym zakresie. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które wspomagają proces leczenia.

  • Oferujemy usługi w zakresie ekspresowych napraw protez

  Podczas napraw zachowujemy najwyższe standardy pracy. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi wykonujemy zarówno zwykłe jak i zaawansowane naprawy protez. Naprawiamy każdy typ protezy.

  • Świadczymy usługi w obszarze wybielania zębów

  Stosujemy najnowsze i bezpieczne metody wybielania nakładkowego. Kuracja trwa od trzech do czternastu nocy. Zapewniamy szybkie efekty.

  • Proponujemy usługę piaskowania zębów

  Jest to proces, który polega na usunięciu przebarwień, osadu i drobin kamienia nazębnego z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących.

  W zakresie stomatologii estetycznej szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki próchnicy zębów oraz leczenia już powstałych ubytków próchniczych.

  Profilaktyka i leczenie to nasza specjalność. Wszystkie usługi stomatologiczne staramy się wykonywać z najwyższą starannością. Pacjenci cenią nas za pełen profesjonalizm, odpowiednie podejście oraz wysoką jakość wszystkich usług. Chcemy sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, dlatego też oferujemy zabiegi w znieczuleniu.
  Posiadane przez nas doświadczenie w zakresie stomatologii przekłada się na wysoki standard naszych usług.

  Liczymy, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Pacjentów.

  Serdecznie zapraszamy!

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Leave a Review

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *